Akumulator Robomow RS 635 Pro S

1299,00
Producent: Robomow MRK6103A-ET
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601 953 578

Opis produktu

Orginalna bateria 6,0 mAH  Robomow do robotów wymagających największej  pojemności

Pasuje do modeli Rs635 , rs630 USA,  RS635 PRO, RS635 PRO S, RS635 PRO S V  i wielu innych

Baterie Li-ion są bardzo wytrzymałe i przystosowane do ciągłej pracy która im nie straszna. Warunek jest jeden: ciągły dostęp do ładowania. Baterie litowe zaliczają się do najmocnieszych baterii w szczególności dzięki wysokiej pojemności oraz niskiemu poziomowi samorozładowywania się, a także dużej trwałośc

Jeśli Twoja bateria szybko straciła swoje parametry , prawdopodobnie nie była właściwie eksploatowana. Baterie tego tupu należy ładować przez cały cykl pracy, nie pozwalać na rozładowanie i pozostawianie w takim stanie. Bateria jest stworzona do ciągłej pracy

typ ogniw / technologia: Li-Ion - bez efektu pamięci
pojemność: 6000 mAh
napięcie: 25.6 V
moc: 153.6 Wh

Jeśli nie wiesz jak dobrać część zapraszam do kontaktu. Chętnie pomożemy! Nasz przedstawiciel chętnie osobiście odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem robotów koszących marki ROBOMOW w Szczecinie. Naszym celem jest aby każdy robot działał jak nowy! Dlatego postawiliśmy sobie za cel  sprawną i szybką naprawę Twojej zrobotyzowanej kosiarki ROBOMOW.
Jesteśmy bezpośrednim partnerem MTD Poland, dlatego mamy stały dostęp do każdej oryginalnej części zamiennej marki Robomow, CubCadet, Wolf Garten.

Gwarancja oryginalności produktu- wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i w całościi pochodzą od oficjalnych dystrybutorów danej marki w Polsce. Produkty są obięte standardowym okresem gwarancyjnynym zgodnym z polityką poszczególnych producentów.

Parametry techniczne

Bateria6.0 Ah
ProducentRobomow
Powiadomienie o dostępności: Akumulator Robomow RS 635 Pro S

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie