Gwarancja
Sprzedawane przez nas produkty są objęte standardową gwarancją gabryczną producenta w okresie 2 lat od daty zakupu. W przypadku poszczególnych producentów prosimy zapoznać się z warunkami gwarancji znajdującymi się w opisie produktu i karcie gwarancyjnej, ponieważ niektórzy oferują wydłużone okresy gwarancji.

Reklamacja
Jeżeli kupiony towar ma wadę, konsument może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania dotyczące doprowadzenia towaru do stanu zgodności z umową (przez naprawę lub wymianę) lub zwrotu całości bądź części wpłaconych środków (przez obniżenie ceny czy odstąpienie od umowy). W przypadku pierwszej reklamacji lub wady nieistotnej przedsiębiorca może zaproponować inne rozwiązanie.
1. W przypadku reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy roboty@ekos.pl Lista numerów znajduje się na górze strony w zakładce "Kontakt".
2. Zakupiony towar wraz z dokumentem potwierdzającym zakup oraz pismo reklamacyjne w formie papierowej prosimy przesłać na adres: ul. Santocka 48 71-083 Szczecin.
3. Brak określonych w punkcie 2 dokumentów może być powodem odrzucenia reklamacji.

Zwroty
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
1. Zakupiony towar wraz z dokumentem potwierdzającym zakup oraz formularz zwrotu towaru w formie papierowej prosimy przesłać na adres: ul. Santocka 48 Szczecin 71-083
2. Nie przyjmujemy zwrotów nadanych za pobraniem.
3. Brak określonych w punkcie 1 dokumentów może skutkować odmową przyjęcia zwrotu towaru. 
 
 
 

Formularz zapytania

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie