Kress - narzędzia akumulatorowe

Przez prawie sto lat nie wyprodukowaliśmy ani jednego silnika spalinowego. I nigdy tego nie zrobimy.

W przeciwieństwie do tradycyjnych marek, które pod wpływem rosnącej świadomości ekologicznej dodają modele bezprzewodowe do swojej podstawowej oferty, Kress od prawie stulecia produkuje wyłącznie silniki elektryczne. Ikona niemieckiej inżynierii, stała obok pokoleń profesjonalnych użytkowników, którzy zaufali jej narzędziom ze względu na ich niezawodność.

Historia rozpoczęła się w 1928 roku, kiedy Christian Kress założył warsztat elektroniki samochodowej. Zaraz po powstaniu firma Kress rozpoczęła projektowanie i produkcję silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego. Na początku lat sześćdziesiątych Kress zdecydował się rozszerzyć swoją produkcję i zwiekszyć gamę produktów. W Bisingen w Niemczech uruchomiono nową fabrykę, a w 1964 roku rozpoczęto produkcję stacjonarnych maszyn warsztatowych. W 1969 roku firma Kress wprowadziła na rynek kompleksową, profesjonalną ofertę elektronarzędzi przenośnych.

Teraz czas na jeszcze jeden krok: koniec zależności od paliw kopalnych.

Rok 2023 to ostatni ważny kamień milowy w blisko stuletniej historii marki. Kress wprowadza na rynek 8-minutowy CyberSystem, system baterii nowej generacji, który może poszczycić się najszybszym na świecie czasem ładowania.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Powierzchnia trawnika
Sterowanie robotem
Czas koszenia
Szerokość koszenia
Czas ładowania
Wysokość koszenia
Poziom hałasu
Czujnik
Max. nachylenie trawnika
Bateria
Wyświetlacz
Czujnik podniesienia
Gwarancja
Producent
zamknij