Akumulator Robomow RS 615

1100,00
Producent: RobomowMRK6105A-ET
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601 953 578

Opis produktu

Orginalna bateria 4500mAH  Robomow do robotów wymagających największej  pojemności

Pasuje do modeli RS 615, 625, 615U, 615 Pro i  wielu innych

Baterie Li-ion są bardzo wytrzymałe i przystosowane do ciągłej pracy która im nie straszna. Warunek jest jeden: ciągły dostęp do ładowania. Baterie litowe zaliczają się do najmocnieszych baterii w szczególności dzięki wysokiej pojemności oraz niskiemu poziomowi samorozładowywania się, a także dużej trwałośc
Jeśli Twoja bateria szybko straciła swoje parametry , prawdopodobnie nie była właściwie eksploatowana. Baterie tego tupu należy ładować przez cały cykl pracy, nie pozwalać na rozładowanie i pozostawianie w takim stanie. Bateria jest stworzona do ciągłej pracy

typ ogniw / technologia: Li-Ion - bez efektu pamięci
pojemność: 4500 mAh

Jeśli nie wiesz jak dobrać część zapraszam do kontaktu. Chętnie pomożemy! Nasz przedstawiciel chętnie osobiście odpowie na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości.

Jesteśmy profesjonalnym serwisem robotów koszących marki ROBOMOW w Szczecinie. Naszym celem jest aby każdy robot działał jak nowy! Dlatego postawiliśmy sobie za cel  sprawną i szybką naprawę Twojej zrobotyzowanej kosiarki ROBOMOW.

Jesteśmy bezpośrednim partnerem MTD Poland, dlatego mamy stały dostęp do każdej oryginalnej części zamiennej marki Robomow, CubCadet, Wolf Garten.

Gwarancja oryginalności produktu- wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i w całościi pochodzą od oficjalnych dystrybutorów danej marki w Polsce. Produkty są obięte standardowym okresem gwarancyjnynym zgodnym z polityką poszczególnych producentów.

Parametry techniczne

Bateria4,5 Ah
ProducentRobomow
Powiadomienie o dostępności: Akumulator Robomow RS 615

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie