Robot koszący Wiper Ecorobot IKE RADAR XH10

6999,00
Producent: Wiper Ecorobot20-5425-10
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601 953 578

Opis produktu

Wiper IKE XH10 RADAR reprezentuje nową generację robotów do koszenia trawników przydomowych. Robot wyposażony jest w sztuczną inteligencję i radar, który umożliwia mu rozpoznawanie krawędzi traw i muraw. IKE R jest również w stanie zdalnie wyczuć obecność obiektów i przeszkód, stacjonarnych lub ruchomych za pomocą wbudowanego radaru.

IKE XH10 R to szybki robot, który nie potrzebuje przewodu obwodowego, ponieważ dzięki innowacyjnej technologii może poruszać się samodzielnie po obszarze roboczym.

Robot Posiada bardzo prostą i intuicyjną klawiaturę- Przycisk STOP, START, HOME, AUTO. Wiper może być sterowany poprzez aplikację za pomocą bluetooth. Średnicę ostrza to 18 centymetrów i doskonale sprawdza się na trawnikach o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych. Robot wbrew rozmiarom jest bezkonkurencyjny i bardzo wydajny.


Automatyczne kosiarki WIPER charakteryzuje wyjątkowo mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Masywne, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania. Wiper IKE XH10 R jest przeznaczony do pielęgnacji średniego trawnika, o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Robot koszący najnowszej generacji, wyposażony w dodatki gwarantujące komfort bezobsługowej pielęgnacji trawy. Aby podołać wyzwaniom, Wiper IKE XH10 R wyposażony został w większy akumulator - robot pracuje aż 4 godziny przy czasie ładowania na poziomie 2h.

Robot koszący Wiper IKE XH10 R posiada wbudowaną funkcję autoprogramowania, która pozwala na dopasowanie się do lokalnych warunków pracy. Dzięki tej funkcji kosiarka  wykonuje swoją pracę efektywniej, zużywa mniej baterii oraz oszczędza własne podzespoły. Wyposażony jest w silniki bezszczotkowe. Posiada regulowaną wysokość koszenia, modulację ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, czujnik skoszonej trawy, autoprogramowanie. Tak jak wszystkie kosiarki samojezdne z serii Wiper IKE XH10 R lepiej niż kosiarki konkurencji przedostaje się w niewielkie, trudno dostępne miejsca, wąskie przejściach itp. - jednym słowem jest perfekcyjnym robotem koszącym do skomplikowanych ogrodów, które wymagają wielu przejazdów między strefami koszenia.

Cicha praca: robot jest bardzo szybki, cichy i poradzi sobie z bardzo wąskimi  przejściami. Mimo małych rozmiarów jest rewelacyjny pod względem skutecznego koszenia Twojego trawnika. Trwanik będzie jak dywan ze sklepu!

Rewelacyjny robot Wiper IKE XH10 R  jest zwinny, szybki, cichy i lekki. Robot posiada gumowe koła tylne tupu FLAT, który bez problemu wyjedzie poza trawe i wórci!  nie musisz się martwić o nie skoszoną krawędź trawnika. Ten robot ma możliwość koszenia krawędzi jadąc po przewodzie w dowolnym zaprogramowanym przez użytkownika kierunku.

Programowanie robota koszącego Wiper IKE XH10 R - zarządzanie harmonogramem pracy robota koszącego odbywa się przy pomocy łączności Bluetooth oraz specjalnej aplikacji "My Robot Wiper. System został maksymalnie uproszczony w celu długotrwałej, bezawaryjnej pracy a przede wszystkim prostej i intuicyjnej obsługi.

Katalog Wiper Eco (Do pobrania)

Parametry techniczne

Powierzchnia trawnika1000 m2
Sterowanie robotemMy Robot Wiper, Bluetooth
Czas koszenia4:00 h
Szerokość koszenia18 cm
Funkcja zapobiegająca kradzieżyPIN
Dokaszanie krawędziTAK
Powrót w dynamicznej odległościTAK
Czas ładowania60 - 120 min
ŁącznośćBluetooth
Silnik koszącybezszczotkowy
Silnik napędowybezszczotkowy
Wysokość koszenia20 - 100 mm
Poziom hałasu58 dB
Podstrefy / punkty startowe6
Strefy odrębne4
CzujnikTAK
Max. nachylenie trawnika45%
BateriaLitowo-jonowa
Harmonogram koszeniaTAK
WyświetlaczPrzyciski
Czujnik podniesieniaTAK
ŻyroskopTAK
AkcelerometrTAK
Gwarancja2 lata
Powiadomienie o dostępności: Robot koszący Wiper Ecorobot IKE RADAR XH10

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie