GARDENA Akumulatorowa podkaszarka ComfortCut

770,00
Producent: Gardena14701-20
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601 953 578

Opis produktu

Łatwe i bezprzewodowe podkaszanie trawy: podkaszarka akumulatorowa ComfortCut 23/18V P4A nada trawnikowi ostateczny kształt, również w miejscach, do których dostęp jest utrudniony! ComfortCut 23/18V P4A jest bardzo lekka, co pozwala wygodnie z niej korzystać. Umożliwia długotrwałe wykaszanie ogrodu bez odczuwania zmęczenia. Czas pracy podkaszarki wynosi do 56 min na jednym akumulatorze, który wraz z ładowarką dołączony jest do zestawu.

Po szybkim i prostym montażu, podkaszarka ComfortCut 23/18V P4A jest od razu gotowa do pracy. Przed uruchomieniem można łatwo dostosować tę bezprzewodową podkaszarkę do własnych potrzeb za pomocą regulowanego uchwytu i teleskopowego trzonka. W ten sposób użytkownik może pracować w wygodnej, wyprostowanej pozycji.

W trakcie pracy stan naładowania akumulatora widoczny jest na wskaźniku LED na uchwycie.
Kiedy chcesz wykosić trawę pod przeszkodami, wystarczy zmienić kąt ustawienia głowicy tnącej. Potrzebujesz przystrzyc trawę wzdłuż pionowych krawędzi? Po przyciśnięciu przycisku, głowicę ustawia się w pozycji do krawędziowania. Nie martw się także o rośliny na rabatach sąsiadujących z krawędziami trawnika. Składana osłona zabezpieczająca chroni kwiaty i krzewy podczas podkaszania.

GARDENA podkaszarka akumulatorowa ComfortCut 23/18V P4A w formie zestawu zawiera ładowarkę oraz akumulator 18V POWER FOR ALL. POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów maszyn w zakresie akumulatorów. Akumulator jest zatem kompatybilny z wieloma innymi urządzeniami używanymi w domu i ogrodzie – co oznacza, że wystarczy jeden akumulator do obsługi licznych produktów. Oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!
GARDENA - napędza nas pasja. Urządzenia akumulatorowe do ogrodu, dla wolności tworzenia.  

Podkaszarka wagi lekkiej 
Dzięki ciężarowi zaledwie 2,4 kg, wykaszanie trawnika staje się łatwe i nie powoduje zmęczenia, nawet po dłuższym czasie.  

Wszystko, czego potrzeba 
Easy Cut 23/18V P4A - zestaw zawiera akumulator 2,0 Ah oraz ładowarkę 18 V z serii POWER FOR ALL ALIANCE. Czas pracy wynosi do 45 minut, co przekłada się na maksymalnie 1125 m obrzeży trawnika.

Bardzo skuteczna nawet w miejscach trudno dostępnych 
Głowicę można ustawiać w różnych pozycjach roboczych: 0, 10 lub 60 stopni. W ten sposób maszyna bez trudu dotrze w takie trudno dostępne miejsca jak pod ławkę, stół czy trampolinę.  

Ostrza tnące bez kompromisów 
Dzięki funkcji przycinania brzegów trawnika, możliwe jest cięcie pionowe, precyzyjnie wyznaczające krawędzie ścieżek i rabat kwiatowych.   

Pracuj tak, jak Ci wygodnie 
Regulowany teleskopowy uchwyt umożliwia dostosowanie podkaszarki do wzrostu użytkownika, a dodatkowa regulacja przedniego uchwytu zapewnia ergonomiczną pozycję pracy.  

Wskaźnik LED
Wyraźny wskaźnik LED na urządzeniu informuje o aktualnym poziomie naładowania akumulatora. Dzięki temu wiesz, ile czasu możesz jeszcze pracować i kiedy nadejdzie czas na zasłużoną przerwę.

Akumulator 18V POWER FOR ALL – więcej niż tylko akumulator
POWER FOR ALL ALLIANCE to jeden z największych sojuszów strategicznych wiodących producentów produktów akumulatorowych. Akumulatory z tej serii mogą być używane w wielu różnych urządzeniach. W ten sposób oszczędzasz pieniądze i zachowujesz pełnię możliwości!

Dane techniczne:
  • Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana 88 dB(A
  • Ciśnienie akustyczne na słuch operatora 74 dB(A)
  • Maksymalny poziom wibracji (ah) 2.5 m/s²

 

Gwarancja oryginalności produktu- wszystkie sprzedawane przez nas produkty są oryginalne i w całościi pochodzą od oficjalnych dystrybutorów danej marki w Polsce. Produkty są obięte standardowym okresem gwarancyjnynym zgodnym z polityką poszczególnych producentów.
Powiadomienie o dostępności: GARDENA Akumulatorowa podkaszarka ComfortCut

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie