Dzięki szerokiej gamie modeli robotów koszących Robomow, Husqvarna, Gardena, Wiper Worx, Segway pielęgnacja trawnika nigdy nie była łatwiejsza. Niezależnie od tego, czy w ogrodzie występują strome zbocza, wąskie przejścia, trudny teren, czy bardziej skomplikowany układ, dostępny jest odpowiedni model, który pozwala na bezproblemowe koszenie każdego trawnika aż do uzyskania idealnych rezultatów.

Dostosuj harmonogram koszenia za pomocą aplikacji Automower® Connect i zdefiniuj obszar pracy przy użyciu fizycznej lub wirtualnej granicy, a następnie usiądź, zrelaksuj się i obserwuj, jak robot koszący Automower® z łatwością zajmuje się resztą. Po zakończeniu pracy lub gdy akumulator wymaga naładowania, robot koszący automatycznie powraca do stacji ładującej. Niezależnie od warunków atmosferycznych występujących przez całą dobę, możesz polegać na robocie koszącym Automower®, który wykonuje ciężką pracę za Ciebie.

Aplikacja Robomow 3.0  dla robota z Modułem GSM i GPS
Robomow App 3.0 to aplikacja na systemy operacyjne Android, iPhone, Windows ,iOS
Za pomocą programu jesteśmy w stanie samodzielnie wprowadzić  infromacje zarządzające wydajnoscią i poprawną pracą robota.

Aplikacja Landroid WorxTo znacznie więcej niż pilot, dzięki czemu można całkowicie zgadywać, dzięki czemu robot Landroid może samodzielnie podejmować najlepsze decyzje dotyczące trawnika


Najważniejsze cechy robota koszącego:
  • Rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas
Począwszy od bezproblemowej instalacji aż po możliwość automatycznego ładowania, roboty koszące są nie tylko niezależne, lecz również niezawodne — co gwarantuje oszczędność czasu od samego początku, jednocześnie zapewniając idealnie skoszony trawnik. Dzięki solidnej i niezawodnej konstrukcji nawet czas poświęcony na czyszczenie i konserwację jest minimalny.
  • Kosiarki do każdego trawnik.  

Każdy trawnik jest inny. Niezależnie od tego, czy na trawniku występują strome zbocza, nierówne podłoże, nietypowe kształty czy wąskie przestrzenie, robot koszący Husqvarna łatwo poradzi sobie z wszelkimi utrudnieniami, zachowując wysoki poziom dokładności. Odkryj naszą szeroką gamę robotów koszących — przeznaczonych do wielu zastosowań, począwszy od najmniejszych trawników aż po największe ogrodów.
  • Priorytetowe bezpieczeństwo
Robot koszący każdej marki  jest poddawany dokładnym testom w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa w zakresie użytkowników, dzieci i zwierząt. Zaprojektowany w celu zmniejszenia ryzyka kontaktu z ostrzem, robot koszący zatrzymuje się automatycznie po podniesieniu lub obróceniu, a także wykrywa i omija przedmioty lub przeszkody na trawniku. Robot koszący Automower® jest również wyposażony w zabezpieczenia przed kradzieżą.

 

Formularz zapytania

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie