Zabezpieczenia antykradzieżowe. PIN, Geofence, Alarm, GPS, GSM, Connect  to najczęściej stosowane zabezpieczenia.
pin blokuje urządzenie w taki sposób ze nie możemy nic zmienić w jego menu. Tylko poprawny pin pozwoli ustawić dni, czas, obszar pracy. Pin będzie również potrzebny w sytuacji podniesienia robota, który zasygnalizuje włączenie w niedługim czasie alarmu.
Geofence to funkcja, która pozwala zakreślić obszar pracy robota na danym obszarze np. promieniu do 500m2. Gdy robot znajdzie się poza tym obszarem automatycznie otrzymamy powiadomienie push na telefon , lub maila z informacją o nieuprawnionym wykroczeniu robota poza obszar.


 
RoboConnect +
Witamy w MyRobomow! Jest to spersonalizowana aplikacja WWW, która pozwala na monitorowanie i kontrolowanie Twojej kosiarki bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Odbieraj spersonalizowane podpowiedzi dotyczące optymalizacji pracy kosiarki. Poznaj szczegóły dotyczące obsługi kosiarki. Zarządzaj tygodniowym programem koszenia online.
RoboConect
Jest to Moduł GSM do robotów koszących Robomow umożliwia korzystanie ze zdalnych alarmów za pośrednictwem aplikacji Robomow App oraz korzystać z zdalnej obsługi serwisu:
1/ Ostrzeżenie o zatrzymaniach koszenia z powodu przeszkód lub awarii, gdy kosiarka zatrzyma się podczas operacji i nie może dalej kosić wysyła komunikat bezpośrednio na urządzenie mobile.
2/ Ostrzeżenie o nieuprawnionym podniesieniu robota czyli komunikatu o potencjalnej kradzieży wysyłane bezpośrednio na urządzenie mobile.
3/ GSM umożliwia serwisowi analizę potencjalnych nieprawidłowości w automatycznym koszeniu, co umożliwia bardzo szybką dokładną analizę przyczyny awarii lub potencjalnego problemu.
 
Bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt bezpieczeństwo dla domowników.
Robot w momencie natknięcia się na przeszkodę momentalnie wyłącza ostrza obraca się i jedzie w innym kierunku, tak aby zminimalizować kolejne napotkanie przeszkody. Maszyna posiada szereg czujników które wykrywają obciążenie na silnikach . Znajdziemy też na pokładzie czujniki zderzeniowe które umieszczone są z przodu i tyłu robota. Dodatkowo urządzenia wyposażono w czujniki podniesienia koła przedniego, tylnego, przechylenia, przewrócenia, uśliźnięcia, żyroskop, obrotu kół. Niektóre firmy wprowadzają radary wykrywające potencjalne przeszkody. Inne z kolei mają kamery do skanowania otoczenia i omijają np. dzieci, zwierzęta  z  dużym wyprzedzeniem. Kolejna ciekawa funkcja to AMICOAmbrogio to robot koszący, który jest przyjacielem wszystkich zwierząt i szanuje ich potrzebę przestrzeni. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, by zapewnić bezpieczeństwo Twoim pupilom, które spędzają czas w ogrodzie o różnej porze dnia. Nie musisz już planować godzin koszenia nocą zgodnie z przyzwyczajeniami Twojego kota, ani rezygnować w używania Ambrogio w dzień, gdy Twój pies biega po trawniku.
 
 

Formularz zapytania

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie