Roboty Koszące

Nowa Era Koszenia: Segway Navimow i Series

Precyzyjna Nawigacja bez Kabli

Nowa seria Navimow i Series wprowadza przełom w precyzji nawigacji dzięki systemowi Exact Fusion Locating System EFLS (Nawigacja Satelitarna 2.0) hybrydowo połoczonemu z systemem wizyjnym Vision Fence Camera Sensor. Wykorzystując kamery, robot precyzyjnie określa swoją lokalizację i kosi trawnik z niezrównaną dokładnością, nawet w miejscach, gdzie dostęp do sygnału GPS jest utrudniony przez przeszkody, takie jak gęsty drzewostan.
Ta innowacyjna hybryda stanowi o tym że, Segway Navimow i Series staje się prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie bezprzewodową kosiarką na rynku, eliminując ograniczenia montażowe znane z dotychczasowych rozwiązań opartych na GPS (przy klasycznym GPS, około 50% ogrodów nie ma możliwości zastosowania technologi bezprzewodowego koszenia).

Inteligentne Omijanie Przeszkód Segway i Series

Technologia Smart object avoidance wykorzystuje kamerę rybie oko o polu widzenia 140 stopni oraz algorytmy AI, które umożliwiają robotowi proaktywne i płynne omijanie przeszkód, gwarantując efektywne koszenie bez ryzyka uszkodzenia maszyny czy trawnika.

Zawsze Podłączony: Moduł Navimow Access+ 4G Navimow

Moduł Navimow Access+ 4G zapewnia robotowi rozszerzoną łączność i funkcje antykradzieżowe, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie urządzenia i zapewnia użytkownikowi spokój umysłu podczas jego pracy na zewnątrz.

Radzenie Sobie z Każdym Terenem

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym, jak 14-bitowy magnetyczny sensor pozycjonowania i silnik z zwiększonym momentem obrotowym, Navimow i Series łatwo radzi sobie z najbardziej skomplikowanymi terenami, w tym nachyleniami do 45%. Dodatkowo jest wodoodporny (standard IP66), co czyni go praktycznie niezniszczalnym.

Stałe Udoskonalanie przez Aktualizacje OTA

Robot jest wyposażony w możliwość aktualizacji OTA (Over The Air), dzięki czemu jego inteligencja i efektywność są stale udoskonalane, zapewniając użytkownikowi zawsze najnowsze i najlepsze funkcje.

Bezpieczeństwo i Komfort Użytkowania

Navimow i Series oferuje cichą pracę, łatwość czyszczenia dzięki wodoodporności IP66 oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak sensory unikania przeszkód i sensor podnoszenia, gwarantując bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Segway Navimow i Series jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego ogrodnictwa, łącząc w sobie innowacyjne technologie z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie piękny i zadbany trawnik bez konieczności poświęcania na to swojego czasu i energii.

Personalizacja dzięki aplikacji mobilnej Navimow

Użytkownicy mogą dostosować wzory cięcia, według których Segway będzie się poruszał i programować czasy koszenia za pomocą towarzyszącej aplikacji na smartfony, co zapewnia maksymalną wygodę i elastyczność w utrzymaniu idealnego trawnika z dowolnego miejsca na świecie.

Znajdź Idealnego Robota Koszącego w Skoszone.pl

Odkryj przyszłość pielęgnacji swojego ogrodu z Segway Navimow i Series, dostępnym w sklepie www.skoszone.pl. Nasz zespół specjalistów jest gotów pomóc Ci wybrać idealnie dopasowanego robota koszącego do Twojego ogrodu. Skontaktuj się z nami już dziś. Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również pełne wsparcie i doradztwo – wszystko po to, by Twoje ogrodnicze marzenia stały się rzeczywistością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *