Robot koszący Robomow RS 625 PRO 2021

i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online
Producent: Robomow22CSDAAD619
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601953578

Opis produktu

Robomow RS625 PRO


Robot koszący Robomow RS625 PROreprezentuje najbardziej zaawansowaną sprzętowo linię produktów producenta, wysuwając się tym samym na ścisłą czołówkę sprzętu przeznaczonego do koszenia powierzchni do 4000m2.
Szczotkowe silniki koszące zainstalowane w Robomow RS625 PRO pozwalają urządzeniu na wydajną pracę i sprawne koszenie znacznych przestrzeni. Szerokość jego ostrzy wynosi 56 cm, co w połączeniu z ich obosieczną charakterystyką jeszcze bardziej przyspiesza proces koszenia.

To jednak dopiero początek. Co jeszcze może zaoferować Ci Robomow RS625 PRO?
 

Zalety Robomow RS625 PRO


Biorąc pod uwagę całościową charakterystykę robota możemy stwierdzić, że RS625 PRO jednym z najskuteczniejszych tego typu urządzeń na rynku. Wyjątkowo wydajne podzespoły połączone z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i innowacyjnymi sposobami ustalania harmonogramu koszenia sprawiają, że seria RS pozostawia daleko w tyle konkurencyjne rozwiązania.
A oto, co zyskujesz, decydując się na Robomow RS625 PRO:
 • Potężny silnik kosiarki o mocy 400W, zasilany 26V baterią litowo-żelazowo-fosforanową, gwarantującą maksymalne osiągi przy zastosowaniu tego typu wymagających podzespołów. Akumulator pozwala na 70 minut nieustannej pracy urządzenia, po którym to czasie może ono powrócić od stacji dokującej celem uzupełnienia energii, a następnie kontynuować koszenie zgodnie z ustalonym harmonogramem.
 • Koła napędowe, zapewniające doskonałą przyczepność urządzenia nawet w przypadku bardzo wymagającego terenu. Dla ogrodów o wyjątkowo wysokim stopniu nachylenia producent dołącza do zestawu nakładki na koła, dzięki którym robot swobodnie będzie się poruszał nawet po terenie o 36% stopniu nachylenia.
 • Funkcję lokalizator, wskazującą dokładne położenie robota w sytuacji jego kradzieży. Urządzenie dodatkowo zabezpieczone jest kodem PIN, uniemożliwiającym jego nieautoryzowane uruchomienie. Dzięki połączeniu tych dwóch funkcjonalności możesz bez najmniejszych obaw przeprowadzać koszenie nawet na obszarze oddalonym od miejsca, w którym się znajdujesz.
 • Możliwość zaplanowania tygodniowego harmonogramu pracy przy użyciu aplikacji mobilnej lub strony internetowej producenta. Dostosuj czas i sposób działania robota do swojego rozkładu tygodnia całkowicie automatyzując w ten sposób proces koszenia.
 • Wysokość cięcia Robomow RS625 PRO wynosi od 2 do 8 cm. Podział na oddzielne strefy oraz podstrefy koszenia pozwoli Ci dostosować pracę robota ściśle pod kątem ukształtowania Twojego ogrodu, uzyskując za każdym razem doskonały efekt.
 • System ruchomych ostrzy, dopasowujący ich wysokość do ukształtowania terenu Twojego ogrodu zapewnia idealnie równą powierzchnię koszenia niezależnie od nierówności podłoża. Dzięki temu rozwiązaniu korzystając z automatycznej kosiarki uzyskasz znacznie lepszy efekt wizualny niż przy użyciu urządzeń manualnych.
 • Funkcja TurboMow pozwala chwilowo zwiększyć wydajność mechanizmu koszącego nawet do 4000 obrotów na minutę. Taki tryb pracy doskonale sprawdzi się w przypadku trudnych do skoszenia fragmentów roślinności czy wyjątkowo bujnej trawy.
 • Robomow jest urządzeniem w pełni bezpiecznym dla wszystkich domowników. Kosiarka umożliwia przesyłanie powiadomień na Twoje urządzenie mobilne na 5 minut przed rozpoczęciem swojej pracy – w tym czasie możesz upewnić się, że w ogrodzie nie znajdują się dzieci oraz zwierzęta. Ponadto gdy urządzenie wykryje zmianę pozycji, mechanizm koszący zostanie natychmiast zatrzymany. Zapewnia to bezpieczeństwo w sytuacji, w której kosiarka zostałaby podniesiona w czasie pracy.


W skład zestawu Robomow RS625 PRO wchodzi:

 • Robot koszący Robomow RS625 PRO
 • Stacja dokująca
 • Zasilacz
 • Moduł ładujący
 • 20-metrowy przewód zasilający
 • Nakładki na koła z kolcami, przeznaczone do pracy w terenie o wysokim nachyleniu
 • Karta SIM umożliwiająca obsługę kosiarki z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzenia mobilnego
 • Moduł GPS, służący do zdalnej lokalizacji robota
 • Akcesoria do wymiany noży tnących
 • Dowód zakupu
 • 24-miesięczna gwarancja
 • Instrukcja obsługi robota koszącego


W jaki sposób należy dbać o Robomow RS625PRO ?


Zastosowane w robocie rozwiązania technologiczne, takie jak system mulczujący trawę czy wyjątkowo trwałe noże koszące ograniczają ilość operacji związanych z czyszczeniem czy modernizacją kosiarki do absolutnego minimum. Ostrza z reguły wymieniane są raz na sezon – nawet w sytuacji, w której napotkają na swojej drodze przeszkody takie jak patyki lub leżące w ogrodzie szyszki. Dodatkowo system mulczujący rozdrabnia trawę na bardzo małe części, co eliminuje konieczność grabienia trawy po przeprowadzonym koszeniu. Dobrym pomysłem może być zakup dodatkowej osłony na kosiarkę RoboHome, zabezpieczającą ją przed deszczem i intensywnym działaniem słońca.


Jak mogę monitorować przebieg pracy Robomow RS625PRO ?


Załączona aplikacja producenta a także jego strona internetowa umożliwiają śledzenie aktualnie odbywających się procesów koszenia, a nawet przegląd wydajności i wydatku energii na przestrzeni całej historii jego działania. Dzięki temu możemy mieć całkowita kontrolę nad sposobem funkcjonowania kosiarki i dostosowywać jej wydajność pod kątem naszych potrzeb oraz optymalnego zużycia energii elektrycznej.
 

Aplikacja Robomow 3.0  dla robota z Modułem GSM


Robomow App 3.0 to aplikacja na systemy operacyjne Android, iPhone, Windows ,iOS
Za pomocą programu jesteśmy w stanie samodzielnie wprowadzić  infromacje zarządzające wydajnoscią i poprawną pracą robota.
Robot posiada wbudowany moduł GSM, który odpowiada za wysyłanie powiadomień PUSH. Jest to przydatna fukcja pozwalająca kontrolować nieutoryzowane uruchamianie kosiarki. Dodtakowo znajdziemy funkcję, która informuje nas z wyprzedzeniem 5 minutowym, że robot będzie zaczynał pracę. Możemy wtedy skontrolować czy na ogrodzie nie pozostawiliśmy niebezpiecznych przedmiotów. Aplikacja jest w 100% darmowa, nie wymaga żadnych płatności. Moduł GSM do robotów koszących Robomow umożliwia korzystanie ze zdalnych alarmów za pośrednictwem aplikacji Robomow App oraz korzystać z zdalnej obsługi serwisu:
 • Ostrzeżenie o zatrzymaniach koszenia z powodu przeszkód lub awarii, gdy kosiarka zatrzyma się podczas operacji i nie może dalej kosić wysyła komunikat bezpośrednio na urządzenie mobile.
 • Ostrzeżenie o nieuprawnionym podniesieniu robota czyli komunikatu o potencjalnej kradzieży wysyłane bezpośrednio na urządzenie mobile.
 • GSM umożliwia serwisowi analizę potencjalnych nieprawidłowości w automatycznym koszeniu, co umożliwia bardzo szybką dokładną analizę przyczyny awarii lub potencjalnego problemu.


Funkcje aplikacji

 • Ustawianie dni pracy oraz godzin
 • Zarządzanie trybem automatycznym pracy robota
 • Wydajność robota
 • Częstotliwość koszenia
 • Zarządzanie odległości od przewodu
 • Powierzchnia trawnika w m2
 • liczba stref
 • odległość do strefy
 • wysypy włączanie/wyłączanie
 • aktulane % koszenie
 • typ sygnału
 • alarm
 • nadanie PIN
 • włączanie alertów
 • funkcja turbo koszenie


RoboConnect+  moduł GPS + GSM


Witamy w MyRobomow! Jest to spersonalizowana aplikacja WWW, która pozwala na monitorowanie i kontrolowanie Twojej kosiarki bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Odbieraj spersonalizowane podpowiedzi dotyczące optymalizacji pracy kosiarki. Poznaj szczegóły dotyczące obsługi kosiarki. Zarządzaj tygodniowym programem koszenia online. MyRobomow obsługuje modele Robomow z modułem RoboConnect i modułem GSM
RoboConnect + wyświetla na mapach google pozycje robota z GPS, dzięki temu widzisz gdzie jest Twój robot.
 

System zabezpieczenia robota przed kradzieżą GeoFence


Funkcja przydatna W przypadku kradzieży lub usunięcia kosiarki ze strefy koszenia. GeoFence działa na zasadze pola o ograniczonej średnicy, gdy robot wyjdzie poza tą granicę dostaniesz powiadomienia mailowe oraz push. Robot wysyła co kilkanaście sekund ciagłe powiadomienie o lokalizacji.
Znajdź robota. Dzięki modułowi GPS robot wysyła sygnał lokalizacyjny do satelity a Ty widzisz go na mapie Google. W przypadku kradzieży lub usunięcia kosiarki, szybko zlokalizuj go na mapach Google, używając strony internetowej https://myrobomow.robomow.com Program pozwala na zmiany godzin oraz dni koszenia, widzimy pozycję z GPS, mamy odstęp do historii pracy robota, czasów pracy, błędach, ilości przebytych km, zaoszczędzony Co2,
Moduł roboconect

Znajdź robota. Dzięki modułowi GPS robot wysyła sygnał lokalizacyjny do satelity a Ty widzisz go na mapie Google. W przypadku kradzieży lub usunięcia kosiarki, szybko zlokalizuj go na mapach Google, używając strony internetowej https://myrobomow.robomow.com Program pozwala na zmiany godzin oraz dni koszenia, widzimy pozycję z GPS, mamy odstęp do historii pracy robota, czasów pracy, błędach, ilości przebytych km, zaoszczędzony Co2,

Nowa aplikacja Robomow 3.0 przeznaczona jest do obsługi zrobotyzowanej kosiarki ułatwiająca szybkie i sprawne ustawienie wielu parametrów robota. Aplikacja łączy robota za pomocą modułu bluetooth. Z panelu ustawień możemy ustawić PIN, harmonogram pracy, areał koszenia, powrót z kabla, czas pracy...
Robomow Aplikacja

Nowa aplikacja Robomow 3.0 przeznaczona jest do obsługi zrobotyzowanej kosiarki ułatwiająca szybkie i sprawne ustawienie wielu parametrów robota. Aplikacja łączy robota za pomocą modułu bluetooth. Z panelu ustawień możemy ustawić PIN, harmonogram pracy, areał koszenia, powrót z kabla, czas pracy...

Technologia EDGE MODE poza kołem. Jedyny producent, który umieścił głowicę tnącą z przesunięciem do boku robota! Ostrza wystają poza brzeg koła, co rewelacyjnie kosi krawędź bez potrzeby wyjeżdżania robota poza trawnik.
Edge Mode - koszenie krawędzi

Technologia EDGE MODE poza kołem. Jedyny producent, który umieścił głowicę tnącą z przesunięciem do boku robota! Ostrza wystają poza brzeg koła, co rewelacyjnie kosi krawędź bez potrzeby wyjeżdżania robota poza trawnik.

Robomow posiada jedne z najmocniejszych i najbardziej zaawansowanych ostrzy na rynku. Monolity posiadają ostrą krawędź noża z każdej strony. 
Wydajne silniki rozpędzające ostrze do 4,500 tyś obrotów potrafią kosić nawet bardzo wysoką trawę! Opatentowane 56cm koszenie sprawia, że trawnik jest skoszony w bardzo krótkim czasie.
Monolitowe stalowe ostrze

Robomow posiada jedne z najmocniejszych i najbardziej zaawansowanych ostrzy na rynku. Monolity posiadają ostrą krawędź noża z każdej strony. Wydajne silniki rozpędzające ostrze do 4,500 tyś obrotów potrafią kosić nawet bardzo wysoką trawę! Opatentowane 56cm koszenie sprawia, że trawnik jest skoszony w bardzo krótkim czasie.

Robomow brał udział w nie jednym teście gdzie wykazał się dużymi możliwościami, dzięki czemu stał się bardzo popularny na rynku zagranicznym. Mamy nadzieję, że również nasz kraj zacznie doceniać solidną i rzetelną markę Robomow
Najlepszy robot na rynku

Robomow brał udział w nie jednym teście gdzie wykazał się dużymi możliwościami, dzięki czemu stał się bardzo popularny na rynku zagranicznym. Mamy nadzieję, że również nasz kraj zacznie doceniać solidną i rzetelną markę Robomow

Parametry techniczne

Powierzchnia trawnika3200 m2
Sterowanie robotemMyRobomow (strona www), Aplikacja Robomow APP
Czas koszenia55 - 75 min
Szerokość koszenia56 cm
Funkcja zapobiegająca kradzieżyGeoFence, Moduł GSM, Moduł GPS, PIN
Dokaszanie krawędziTAK
Powrót w dynamicznej odległościTAK
Czas ładowania60 - 120 min
ŁącznośćBluetooth, Bluetooth i RoboConnect+, GSM
Silnik koszącybezszczotkowy
Silnik napędowybezszczotkowy
Wysokość koszenia10 - 80 mm
Poziom hałasu72 dB
Podstrefy / punkty startowe4
Strefy odrębne2
Czujnik deszczuTAK
Max. nachylenie trawnika36%
Bateria26V LiFePO4, 4,5 Ah
Zużycie energii27 kWh / miesiąc
Wymiary urządzenia73,5x66x31 cm
Waga urządzenia25 kg
Harmonogram koszeniaTAK
WyświetlaczLCD monohromatyczny
Gwarancja2 lata
Powiadomienie o dostępności: Robot koszący Robomow RS 625 PRO 2021

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie