Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT

4350,00
i-Raty - raty onlinei-Leasing - leasing online
Producent: Einhell4326368
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601953578

Opis produktu

Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT największy robot jaki oferuje producent. Einhell Freelexo to nowość na rynku Polskim. Freelexo przeznaczony jest na duże ogrody o powierzchni do 1200 m2 i jest dostarczany wraz z przewodem ograniczającym 210m, szpilkami 300szt.  Robot wykonany jest  z dobrych kompozytów odpornych na uderzenia, posiadający czujniki deszczu, zderzenia, przechylenia, pin, na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrze zbudowany robot koszący, który na rynku Niemieckim cieszy się uznaniem i jak zapewnia dystrybutor 80% sprzedaży urządzeń akumulatorowych to Einhell. Producent daje gwarancję 3 letnią na urządzenie oraz 2 lenią na akumulator.

Funkcje robota:

Wyświetlacz LCD z klawiaturą do indywidualnych ustawień i łatwego sterowania urządzeniem.

 Bluetooth / Aplikacja do zdalnej kontroli urządzenia, przeglądania statystyk i wielu innych...Aplikacja jest całkowicie darmowa.

 Koszenie Punktowe SPOT MOWING

W miejscach, do których robot koszący nie ma pełnego dostępu, np. pod meblami ogrodowymi, trampolinami, trawa jest wyższa. Odłóż mebel na bok, umieść    kosiarkę zautomatyzowaną na trawie i uruchom tryb koszenia punktowego. Robot będzie kosił po spirali co zapewni na całej powierzchni trawnika odpowiednią wysokość trawy.

 Tryb ECO-MODE

W trybie ECO sygnał na przewodzie ograniczającym wyłącza się automatycznie, gdy tylko kosiarka automatyczna znajdzie się w stacji ładującej. Tryb zapewnia oszczędność energii elektrycznej i chroni środowisko.

Strefy koszenia - Multi-Area

Większość ogrodów składa się nie tylko z kwadratowego trawnika. Funkcja Multi-Area, jest przydatna przy skomplikowanych trawnikach z trudno dostępnymi obszarami. Pozwala na wyznaczenie 3 stref  i określenie intensywności ich koszenia. Kosiarka automatyczna zaczyna pracę od  określonej  przez użytkownika strefy. Funkcja pozwala osiągnąć  równomiernie skoszony trawnik na każdej strefie nawet tej w odległych i trudno dostępnych obszarach ogrodu.


Obszar Poboczny

Program koszenia obszaru pobocznego umożliwa optymalną pielęgnację obszarów oddzielonych od głównego ogrodu - bez konieczności stosowania dodatkowej stacji ładującej. 

Możesz samodzielnie zamontować robota Freelexo - to nie jest takie trudne!

1. Przygotowanie terenu
https://www.youtube.com/watch?v=q5C9Vgnojl8

2. Montaż przewodu ograniczającego
https://www.youtube.com/watch?v=-dQTIou3j18

3. Podłączenie stacji ładującej
https://www.youtube.com/watch?v=lKcV_gPWyM8

4. Pierwsze Koszenie
https://www.youtube.com/watch?v=hgI0I3PtVyc 
FREELEXO 1200 LCD BT należy do wydajnej rodziny Power X-Change, która zapewnia nieograniczoną elastyczność w rodzinie systemów. Akumulatory litowo-jonowe serii można łączyć ze wszystkimi urządzeniami systemowymi. Akumulator systemowy PXC - możliwość zastosowania również do innych urządzeń PXC. Akumulatory Einhell objęte są 2 letnią gwarancją producenta!
Jedna bateria do wysztkich urządzeń

FREELEXO 1200 LCD BT należy do wydajnej rodziny Power X-Change, która zapewnia nieograniczoną elastyczność w rodzinie systemów. Akumulatory litowo-jonowe serii można łączyć ze wszystkimi urządzeniami systemowymi. Akumulator systemowy PXC - możliwość zastosowania również do innych urządzeń PXC. Akumulatory Einhell objęte są 2 letnią gwarancją producenta!

Skorzystaj z wydłużonej gwarancji

Parametry techniczne

Powierzchnia trawnika1300 m2
Sterowanie robotemBluetooth, Wyświetlacz + aplikacja
Szerokość koszenia18 cm
Funkcja zapobiegająca kradzieżyPIN
Dokaszanie krawędziTAK
Powrót w dynamicznej odległościTAK
ŁącznośćBluetooth
Wysokość koszenia25 - 70 mm
Poziom hałasu59 dB
Podstrefy / punkty startowe3
Strefy odrębne4
Czujnik deszczuTAK
Max. nachylenie trawnika45%
BateriaLitowo-jonowa, 5.0 Ah
Harmonogram koszeniaTAK
WyświetlaczLCD monohromatyczny
Czujnik podniesieniaTAK
ŻyroskopTAK
W komplecieprzewód 200m, szpilki 200szt
Gwarancja2 lata + 1 rok po rejestracji
Szerokość noża18 cm
Powiadomienie o dostępności: Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie