Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT

4350,00
Producent: Einhell4326368
Opinie:
(0) opinii
Zadzwoń601 953 578

Opis produktu

Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT największy robot jaki oferuje producent. Einhell Freelexo to nowość na rynku Polskim. Freelexo przeznaczony jest na duże ogrody o powierzchni do 1200 m2 i jest dostarczany wraz z przewodem ograniczającym 210m, szpilkami 300szt.  Robot wykonany jest  z dobrych kompozytów odpornych na uderzenia, posiadający czujniki deszczu, zderzenia, przechylenia, pin, na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Dobrze zbudowany robot koszący, który na rynku Niemieckim cieszy się uznaniem i jak zapewnia dystrybutor 80% sprzedaży urządzeń akumulatorowych to Einhell. Producent daje gwarancję 3 letnią na urządzenie oraz 2 lenią na akumulator.

Funkcje robota:

Wyświetlacz LCD z klawiaturą do indywidualnych ustawień i łatwego sterowania urządzeniem.

 Bluetooth / Aplikacja do zdalnej kontroli urządzenia, przeglądania statystyk i wielu innych...Aplikacja jest całkowicie darmowa.

 Koszenie Punktowe SPOT MOWING

W miejscach, do których robot koszący nie ma pełnego dostępu, np. pod meblami ogrodowymi, trampolinami, trawa jest wyższa. Odłóż mebel na bok, umieść    kosiarkę zautomatyzowaną na trawie i uruchom tryb koszenia punktowego. Robot będzie kosił po spirali co zapewni na całej powierzchni trawnika odpowiednią wysokość trawy.

 Tryb ECO-MODE

W trybie ECO sygnał na przewodzie ograniczającym wyłącza się automatycznie, gdy tylko kosiarka automatyczna znajdzie się w stacji ładującej. Tryb zapewnia oszczędność energii elektrycznej i chroni środowisko.

Strefy koszenia - Multi-Area

Większość ogrodów składa się nie tylko z kwadratowego trawnika. Funkcja Multi-Area, jest przydatna przy skomplikowanych trawnikach z trudno dostępnymi obszarami. Pozwala na wyznaczenie 3 stref  i określenie intensywności ich koszenia. Kosiarka automatyczna zaczyna pracę od  określonej  przez użytkownika strefy. Funkcja pozwala osiągnąć  równomiernie skoszony trawnik na każdej strefie nawet tej w odległych i trudno dostępnych obszarach ogrodu.


Obszar Poboczny

Program koszenia obszaru pobocznego umożliwa optymalną pielęgnację obszarów oddzielonych od głównego ogrodu - bez konieczności stosowania dodatkowej stacji ładującej. 

Możesz samodzielnie zamontować robota Freelexo - to nie jest takie trudne!

1. Przygotowanie terenu
https://www.youtube.com/watch?v=q5C9Vgnojl8

2. Montaż przewodu ograniczającego
https://www.youtube.com/watch?v=-dQTIou3j18

3. Podłączenie stacji ładującej
https://www.youtube.com/watch?v=lKcV_gPWyM8

4. Pierwsze Koszenie
https://www.youtube.com/watch?v=hgI0I3PtVyc 
FREELEXO 1200 LCD BT należy do wydajnej rodziny Power X-Change, która zapewnia nieograniczoną elastyczność w rodzinie systemów. Akumulatory litowo-jonowe serii można łączyć ze wszystkimi urządzeniami systemowymi. Akumulator systemowy PXC - możliwość zastosowania również do innych urządzeń PXC. Akumulatory Einhell objęte są 2 letnią gwarancją producenta!
Jedna bateria do wysztkich urządzeń

FREELEXO 1200 LCD BT należy do wydajnej rodziny Power X-Change, która zapewnia nieograniczoną elastyczność w rodzinie systemów. Akumulatory litowo-jonowe serii można łączyć ze wszystkimi urządzeniami systemowymi. Akumulator systemowy PXC - możliwość zastosowania również do innych urządzeń PXC. Akumulatory Einhell objęte są 2 letnią gwarancją producenta!

Skorzystaj z wydłużonej gwarancji

Parametry techniczne

Powierzchnia trawnika1300 m2
Sterowanie robotemBluetooth, Wyświetlacz + aplikacja
Szerokość koszenia18 cm
Funkcja zapobiegająca kradzieżyPIN
Dokaszanie krawędziTAK
Powrót w dynamicznej odległościTAK
ŁącznośćBluetooth
Wysokość koszenia25 - 70 mm
Poziom hałasu59 dB
Podstrefy / punkty startowe3
Strefy odrębne4
CzujnikTAK
Max. nachylenie trawnika45%
BateriaLitowo-jonowa, 5.0 Ah
Harmonogram koszeniaTAK
WyświetlaczLCD monohromatyczny
Czujnik podniesieniaTAK
ŻyroskopTAK
W komplecieprzewód 200m, szpilki 200szt
Gwarancja2 lata + 1 rok po rejestracji
Szerokość noża18 cm
Powiadomienie o dostępności: Robot koszący Einhell Freelexo 1200 LCD BT

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Dodaj swoją opinię

Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie